TraceMaster, Cribmaster’ın Türkiye temsilcisidir.

ATM, Endüstriyel Otomasyon Makineleri temsilciliği tecrübesini, makine imalatı ve yazılım becerileri ile birleştirmiş ve zaman içinde ihtiyaca göre özel çözümler de oluşturmuştur.

TraceMaster, ATM Isı Transfer Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin 33 yıllık Üretim tecrübesi ile Endüstri 4.0 akımını birleştirip Dünya trendlerini izlemesi sonucu başladığı bir faaliyettir.

ATM, Yurtdışına yaptığı fabrika ziyaretlerinde endüstriyel Otomat Makinelerinin çok yaygın kullanıldığını, bu tip makinelerin artık fabrikaların hem iş güvenliği malzemelerinin dağıtımında, hem de sarf malzemelerinin, atölye malzemelerinin takibinde çok yaygın olarak kullanıldığını tespit etmiş ve bu tür makinelerin Dünya lideri olan Cribmaster şirketinin Türkiye temsilciliğini almıştır. Zaman içinde bu yelpazeye daha uygun fiyatlı makinler katmış ve yerli emsallerini üretmiştir.

CribeMaster ve TraceMaster markalı ithal ve yerli imalat makinelerimizi Gebze’deki veya Manisa’daki fabrikamızda kullanımda görebilirsiniz.

Kurucularımız

Alptekin OKTAYER

Alptekin Oktayer hem Şirketin kurucu ortağı hem de Genel müdürüdür.

Uzun yıllar, Üst yüzey Bankacı ve Sanayici olarak çalıştıktan sonra Yurtdışına yaptığı fabrika ziyaretlerinde endüstriyel Otomat Makinelerinin çok yaygın kullanıldığını, bu tip makinelerin artık fabrikaların hem iş güvenliği malzemelerinin dağıtımında, hem de sarf malzemelerinin, atölye malzemelerinin takibinde çok yaygın olarak kullanıldığını tespit etmiş ve bu tür makinelerin Dünya lideri olan Cribmaster şirketinin Türkiye temsilciliğini almıştır. Zaman içinde bu yelpazeye daha uygun fiyatlı makinler katmış ve yerli emsallerini üretmiştir.

  • Kocaeli / Gebze

    Show Room ve Merkez Ofis

  • Manisa / Muradiye

    Show Room

Scroll to Top